view cart menu separator categories menu separator faq
advanced search
categories  > Lihoviny (9)
Karlovarská Becherovka 38% 0,7l
 

Karlovarská Becherovka 38% 0,7l

Price: $100.00 currently not available     
Feedback: n/a Ask seller a question
Shipping: US-Mainland: free (more destinations)
Seller's Country: Czech Republic
Condition: Brand new
Payment with: Cash On delivery,
*The store has not been updated recently. You may want to contact the merchant to confirm the availability of the product.
BECHEROVKA - vynikající, 100% přírodní, tradiční a vysoce kvalitní alkoholický nápoj. Pro milovníky Becherovky jistě není žádnou novinkou, že tento oblíbený klasik mezi českými alkoholickými nápoji je 100% přírodní produkt bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Je to jen karlovarská voda, vysoce kvalitní líh, přírodní cukr a velmi specifická a harmonická směs bylinek a koření - to je vše, z čeho se Becherovka vyrábí.

Nejsou to jen ingredience, které zodpovídají za konečný vzhled, chuť a aroma Becherovky. Důležitou roli ve výrobním procesu hraje zrání nápoje v dubových sudech. A my jich máme mnoho - malé, tmavé z počátku tohoto století, ale také obrovské pouze několik let staré. Před konečnou filtrací a před stáčením do lahví stráví Becherovka několik týdnů v těchto sudech, aby se trochu usadila, uzrála a zjemnila. Během těchto týdnů v sudech, ale i později v lahvích se Becherovka mírně a pomalu mění. Tmavne, chuť se zaobluje. Není to žádné tajemství, a milovníci Becherovky, kteří měli šanci dát si skleničku ze starší lahve, to vědí stejně dobře, jako to Česká zemědělská a potravinářská inspekce, která potvrzuje, že tento proces je naprosto přírodní a normální.
Other Products from alkoholik:View all products
Havana Club Anejo Blanco 37,5% 0,7l
$100.00
Red Rum
$395.00
Havana Club Anejo Blanco 37,5% 1l
$100.00
Havana Club Anejo 15y 40% 0,7l
$100.00
Havana Club Anejo 3y Especial 40% 0,7l
$100.00
Last Updated: 5 Aug 2007 07:35:22 PDT home  |  about  |  terms  |  contact
Powered by eCRATER - a free online store builder